İşte O Film yeni yüzüyle karşınızda!

By | 6 Ekim 2016

İşte O Film arayüzünde esaslı bir güncelleme yaptık. Kullanıcılarımızdan ilk gelen yorumlar sitenin artık daha ferah, daha hızlı ve daha eğlenceli olduğu yönünde 🙂

 

isteofilm-kesfet

 

Bu arada yepyeni özellikler de ekledik ve Blog yazma özelliğini tüm İşte O Film kullanıcılarına açtık! Yorumlar size yetmediğinde artık blog yazısı yazabilirsiniz.

 

isteofilm-yeni-blog-yazisi

 

Blog yazısı eklemek çok kolay. Kapak resmi eklemenin yanında yazının ilgili olduğu dizi ya da filmi de etiketleyebilirsiniz.

isteofilm-yeni-blog-yazisi-ekle

 

Keşfet – İlham Ver – İzle sayfalarında kendi izleme listenize, size gelen tavsiyelere, önerilenlere, popüler olanlara artık çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Vizyondaki filmleri ve online filmleri çok daha rahat takip edebilirsiniz. Ücretsiz online olan filmlerin yanında Netflix, BluTV ve iTunes’da yayında olan film ve dizileri de kolaylıkla tarayabilir, takipçilerinize ilham verirken kendi izleme listenizi zenginleştirebilirsiniz.

isteofilm-izle

 

İşte O Film’e üye olup keşfetmeye ve ilham vermeye hemen başlamak istiyorsanız sizi böyle alalım https://isteofilm.com/kayit/

 

İyi Eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir